czwartek, 19 listopada 2020

Nawet 400 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Promocja Alior Bank

Po dłuższym czasie Alior Bank wystartował z nową promocją swojego rachunku.W akcji "Z nami najlepiej - 5 edycja" do zyskania jest aż 400 zł. Trzeba jednak przyznać, iż warunki zdobycia pełnej kwoty nie należą do najłatwiejszych. Ale dla chcącego nic trudnego:)


Okres promocji

Akcja trwa od 18/11/20 do 31/12/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w Alior Bank w okresie ostatnich dwóch lat od daty złożenia wniosku o konto. Wykluczeni są także posiadacze Karty Kibica Alior Bank i konta T-Mobile Usługi Bankowe.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o promocyjne konto. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem przelewu, wideorozmowy bądź kuriera w ciągu 30 dni od wysłania wniosku. Premia podzielona jest na klika części.

120 zł


Aby zdobyć pierwsze 120 zł (12 nagród I stopnia po 10 zł każda) należy przez cały rok w każdym z miesięcy:
 
 • zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1.500 zł (aczkolwiek dla bezpłatności konta sugeruję, aby ta kwota była przelewana jednorazowo w całości - może być przelew z naszego konta w innych banku);
 • wykonać min. 3 płatności kartą (i tutaj dobrze jakby to połączyć z comiesięcznymi transakcjami w wysokości 300 zł, bowiem w ten sposób pozbędziemy się opłaty za kartę);
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymaganie jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto. Wówczas nagroda w wysokości 10 zł zostanie przekazana na nasz rachunek do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki. I tak 12 razy (12 x 10 zł).

180 zł


W przypadku drugiej części nagrody wysokość miesięcznej premii wrasta do 15 zł (12 nagród II stopnia po 15 zł każda). Aby je zdobyć należy w danym miesiącu:

 • spełnić warunki zdobycia nagrody I stopnia;
 • posiadać produkt kredytowy, który nie ma przeterminowanego zadłużenia (może to być karta kredytowa, limit odnawialny na rachunku bądź kredyt gotówkowy). W przypadku tego rodzaju produktów  najlepszym rozwiązaniem będzie limit odnawialny bądź karta kredytowa. W przypadku limitu zapłacimy 2 % od jego wartości (minimum 75 zł). Druga ta opłata może wiązać się z jego odnowieniem, po roku czasu. Odsetek za niego nie zapłacimy jeżeli nie będziemy z niego korzystać. Natomiast najtańsza karta kredytowa, jaką jest Mastercard OK, to koszt 10 zł miesięcznie. Jednakże po wydaniu w miesiącu 600 zł z tej opłaty jesteśmy zwolnieni. I wydaje się to tutaj najlepszym rozwiązaniem.

100 zł


Do zyskania jest także 100 zł w postaci 6.800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Aby je zdobyć należy zarejestrować swoją kartę debetową Mastercard w bankowości elektronicznej lub na stronie programu. Po tym, w ciągu 30 dni konieczne jest wykonanie 5 dowolnych płatności bezgotówkowych kartą na łączną sumę min. 10 zł. Promocyjne punkty zostaną przyznane na nasze konto w programie w ciągu 15 dni roboczych po wykonaniu ostatniej transakcji. Wówczas będzie można je wymienić na nagrody z katalogu, w którym nie brakuje voucherów na zakupy do popularnych sklepów.

Pula nagród wynosi tutaj 7.179 sztuk, jednakże trzeba podkreślić, iż ta promocja już trwa od 28/09/20. Planowane zakończenie akcji to 31/12/20, ale z uwagi na limitowaną ilość nagród nie radzę z tym zwlekać do ostatniej chwili. W przypadku wyczerpania tej puli stosowana informacja pojawi się na stronie banku.

Regulamin promocji punktów powitalnych. 

Wartość dodana

Konto Jakże Osobiste oferuje szereg korzyści, spośród których można wybrać dwie bezpłatnie. Są to min.:
 
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • bezpłatne wypłaty za granicą;
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni;
 •  ubezpieczenie podróży za granicą;
 • pakiet assistance - pomoc w nagłych wypadkach;
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • pakiet bezpłatnych powiadomień;
 • 1 % na koncie oszczędnościowym (warunkiem są transakcje na kwotę min. 300 zł miesięcznie kartą debetową);
 • zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem.

Każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie najlepsze z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie) i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (1 % do 20.000 zł). Korzyści możemy dowolnie zmieniać w zależności od naszych upodobań i potrzeb.

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (ważne, aby ta kwota stanowiła jeden przelew - proszę na to zwrócić uwagę!) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Tutaj trzeba przyznać, iż trzeba trochę bardziej się "wysilić", iż w przypadku konkurencji. Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu puli premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie


Bez produktu kredytowego do zdobycia w tej promocji jest 220 zł, natomiast "kredyt" zwiększa tą sumę do 400 zł. Na pewno jest to oferta dla "długodystansowców", gdyż wymaga pilnowania terminów i sporych wydatków. Niemniej sam produkt jest niezły, gdyż daje stały moneyback w postaci 1 % naszych wydatków. I u mnie zawsze te kilka złotych dodatkowo wpada do kieszeni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz