środa, 16 grudnia 2020

100 zł w nowej promocji Bonus z Twisto

 

Dawno nie opisywałem promocji Twisto. Powodem tego była niższe nagrody niż dawnej. Ale wszystko wróciło na swoje miejsce. I również promocja z bonusem w wysokości 100 zł na łamy bloga.

Okres promocji

Promocja trwa od 16/12/20 do 24/12/20.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce. Wymagane jest również posiadanie konta bankowego. Dodam też, iż Twisto wyklucza poprzednich swoich klientów (po prostu takie wnioski są odrzucane).

Warunki uczestnictwa

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą .  Wspomniana karta płatnicza działa podobnie jak karta kredytowa tj. dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. Grace period (tj. odroczona płatność) wynosi tutaj 45 dni. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą standardowej weryfikacji w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego (i właśnie dlatego jest ono nam niezbędne). Dane wnioskodawcy muszą się zgadzać z danymi na przelewie bankowym.  Niezbędne jest również zaznaczenie odpowiednich zgód: na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.
 
Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, lecz na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota (jeżeli zależy nam tylko na premii powinna być niezbyt duża typu 1.500 zł).  Trzeba tutaj podkreślić, iż Twisto nie korzysta z najbardziej popularnej bazy BIK (a więc ewentualne zadłużenie nie będzie negatywnie wpływało na nasz scoring), ale innych typu BIG. Decyzję otrzymamy już w przeciągu 24 godzin od wysłania wniosku (a czasem nawet wcześniej). Jeżeli będzie ona pozytywna to nagroda jest już nasza:)
 
Aby przejść przez promocję bezkosztowo należy wybrać darmowy plan Online (do dyspozycji mamy jeszcze płatny Space w kwocie 9,99 zł  na miesiąc). W grę wchodzi tutaj jedynie karta wirtualna, do płacenia w internecie. I właśnie w taki sposób należy spożytkować nagrodę. Po prostu trzeba zrobić zakupy w sieci, a następnie spłacić je za pomocą środków promocyjnych (za pośrednictwem funkcji "Wykorzystaj kod promocyjny").  Będą one widoczne w zakładce "Punkty" na swoim koncie Twisto.

Podsumowanie

 

Twisto to bardzo wygodna opcja dla tych, którzy z jakiś powodów nie chcą albo nie mogą wyrobić karty kredytowej w banku. Tutaj procedura jest uproszczona do niezbędnego minimum i do tego za nic można zapewnić sobie darmowe zakupy za 100 zł.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Formularz informacyjny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz