wtorek, 15 grudnia 2020

Nawet 75 zł za rejestrację karty Citibank w programie Bezcenne Chwile

Kto już założył konta w promocji Citibank (albo jeszcze się waha) ma okazję do dodatkowego zarobku. Jest nią  promocja związana z programem Bezcenne Chwile. W zmian za rejestrację karty Mastercard oraz wykonanie jednej transakcji można otrzymać bonus w postaci 5.400 punktów (3.400 + 2.000). Można go w łatwy sposób zamienić na nagrodę np. na vouchery o wartości 75 zł do sklepu merlin.pl bądź 50 zł do sklepu RTV Euro AGD, Decathlon czy stacji paliw Circle K i wielu innych.


Okres promocji 

Nakładają się tutaj dwie promocje: Citi Handlowy i Mastercard.

Promocja Citi Handlowy trwa od 5/11/20 do 31/12/20 i jest przewidziana dla 3.600 szt. uczestników.

Promocja Mastercard trwa od 30/11/20 do 31/12/20 i jej pula wynosi 57.000 nagród po 2.000 punktów każda.

Adresaci promocji

Akcja jest przeznaczona dla obecnych klientów Citibanku, którzy do tej pory nie byli uczestnikami Programu.

Warunki uczestnictwa
 
Aby zdobyć nagrodę (3.400 punktów) z pierwszej promocji należy zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Wymagane jest także, aby uczestnik został poinformowany o ofercie "Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile" przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej. Nagroda zostanie przekazana do 10-go dnia kalendarzowego od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego i będzie ważna 4 miesiące.

Nagroda (2.000 punktów) w drugiej promocji wymaga wykonanie minimum jeden transakcji bezgotówkowej (zakup w sklepach stacjonarnych lub w internecie) zarejestrowaną kartą w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi nie później niż w terminie 45 dni roboczych od spełnienia warunków i będzie ważna przez 6 miesięcy.

Podsumowanie


Bardzo łatwe pieniądze to zgarnięcia, niejako po drodze korzystając z oferty Citibank. A więc kto może niech korzysta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz