środa, 10 lutego 2021

Bonusowe punkty na start w PKO BP

 

Bonusowe punkty na start

Powróciła fajna promocja karty kredytowej w PKO BP. Tym razem skorzystanie z akcji wiąże się z nagrodą w postaci 20.400 punktów w programie Bezcenne Chwile (wcześniej Mastercard Priceless Specials), co przekłada się na nagrody w wysokości 300 zł.Okres promocji

Akcja pt. "Bonusowe punkty na start II" trwa od 9/02/21 do 31/03/21 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 2.200 sztuk.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Akcja wyklucza osoby, które przed rozpoczęciem czasu trwania promocji były uczestnikami programu Bezcenne Chwile.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć promocyjne punkty należy podpisać umowę o wydanie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum i za pośrednictwem banku przystąpić do programu Bezcenne Chwile (na etapie finalizacji wniosku jest możliwość złożenia takiej deklaracji). Po otrzymaniu plastiku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na minimum 300 zł (nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane ani zwrócone). Jest na to czas to 30/04/21, aczkolwiek ze względu na ograniczoną pulę nagród warto to zrobić jak najszybciej. Promocyjne punkty zostaną przyznane najpóźniej do 25 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji i będą ważne 6 miesięcy.  Należy podkreślić, iż umowa o kartę musi być aktywna do końca promocji i dnia wydania nagrody. Po zalogowaniu (za pomocą numery karty i daty urodzenia albo też po ustawieniu własnego hasła) do programu przyznane punkty można wymienić na nagrody z katalogu, a są to m.in. vouchery do takich sklepów jak Decathlon, Empik, RTV Euro AGD czy Circle K. Czasem dostępność voucherów jest ograniczona, więc jest to tutaj dosyć "płynne".
 
Warunki uzyskania i bezpłatności karty

Karta kredytowa Mastercard Platinum należy do segmentu prestiżowych. Jej posiadanie wiąże się z szeregiem przywilejów jak np. pakiet ubezpieczenia podróżnego. Posiadaczem takiej karty może zostać osoba pełnoletnia z min. dochodem w wysokości 1.000 zł oraz posiadająca zdolność kredytową na min. 5.000 zł (bo właśnie taki jest minimalny limit kredytowy, zaś górny to 200.000 zł). Trzeba liczyć się z tym, iż przyznanie karty kredytowej zależy od decyzji banku (na pewno pomoże w tym wysoki "scoring" w Biurze Informacji Kredytowej).

Jaki jest koszt karty kredytowej Mastercard Platinum?

Jedyna "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:

  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5.000 zł;
  • 125 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 125 zł;
  • 250 zł w pozostałych przypadkach.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Podsumowanie

 

Najtrudniejsze w tej promocji to chyba otrzymanie karty. A później zakupy za 300 zł pozwolą nam na odebranie nagrody również za 300 zł. Trudno nie skorzystać z okazji, jeżeli ktoś jest (lub też zamierza) być klientem PKO BP.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz