środa, 3 marca 2021

Promocja na zakupy w Decathlon

 

Kto planuje zakupy w Decathlon to może skorzystać z jeden z dwóch promocji i tym samym zyskać dodatkowy bonus. W jednej do zdobycia jest 2.000 punktów w Programie Bezcenne Chwile, zaś w drugiej zwrot w wysokości 20 zł.

 

Dzień Kobiet

 

Aby skorzystać z tej promocji należy być posiadaczem karty z logo Mastercard wydanej przez Santander Bank Polska. Warunkiem uzyskania dodatkowych punktów w programie Bezcenne Chwile jest wykonanie transakcji w sklepie Decathlon (stacjonarnym bądź internetowym) na kwotę min. 100 zł (istnieje też opcja zakupów na kwotę nie mniejszą niż 50 zł w sklepie Chocolissimo, ale jest on mniej popularny). Należy to zrobić w dniach 2-16/03/21. Punkty będą przyznane w ciągu 21 dni i będą ważne przez 3 miesiące. 

Przy okazji kto jeszcze nie jestem klientem Santander Bank Polska to może zarobić 300 zł. W tym celu odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu.

 

VISA Oferty


Druga promocja jest przeznaczona dla posiadaczy kart z logo Visa. W ramach programu VISA Oferty można otrzymać 20 zł za zakupy 200 zł. Jednakże w tym przypadku trzeba dokonać transakcji w sklepie internetowym Decathlon. Oferta jest ważna do 12/03/21. Zwrot pieniędzy jest przekazywany na rachunek związany z kartą zwykle w ciągu pięciu dni roboczych od daty obciążenia rachunku karty.


Oczywiście kto planuje większe zakupy to może je podzielić i skorzystać z obu tych ofert.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz