czwartek, 19 sierpnia 2021

Wypróbuj za darmo kapsułki Somat Exellence 4 w 1

 

Nie żebym był monotematyczny, ale tak się złożyło, iż trzecia opisywana z kolei okazja dotyczy sieci Biedronka. Tym razem mamy powtórkę z lipcowej akcji, a więc w ramach promocji 100 % satysfakcji można otrzymać zwrot za zakup kapsułek Somat Excellence 4 in 1.

Akcja trwa od 19/08/21 do wyczerpania puli 4.000 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 25/08/21 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Po dokonaniu zakupu promocyjnego w którymś ze sklepów sieci Biedronka należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 30,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 27/09/21.
 
Podobnie jak w lipcu produkt ten obecnie kosztuje 29,99 zł.  
 
W poprzedniej edycji udało mi się wziąć udział i nie mam zastrzeżeń co do rezultatów działania, a więc zachęcam wszystkich do samodzielnego wypróbowania.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz