piątek, 13 maja 2022

5 % na lokacie w BNP Paribas

 

Premier RP chyba ma posłuch. Bowiem oto kolejny bank, po apelu o lepszą ofertę depozytów, dołączył do wyścigu o nasze pieniądze. Jest nim nieoczekiwanie BNP Paribas, który raczej nigdy nie był główną destynacją do lokowania oszczędności.

Oferta banku opiewa na oprocentowaniu 5 % w skali roku. Jest ona w formie lokaty mobilnej z okresem 5 miesięcznym. Można na niej ulokować od 1.000 do 50.000 zł. Dzięki temu możemy zyskać ok. 844 zł (przy maksymalnym wkładzie). Najlepsze, iż bank nie wymaga tutaj "nowych środków" jak to spotykamy w promocyjnych ofertach innych banków. Lokatę Gomobile można założyć po zalogowaniu do aplikacji mobilnej BNP Paribas, po wybraniu zakładki "Dla Ciebie" i dalej "Otwórz lokatę".

Zaś jeżeli ktoś nie ma w tym banku jeszcze konta to może dodatkowo zarobić 450 zł (400 zł w gotówce i 50 zł w bonie do sklepów Biedronka). W tym celu należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie spełniać warunki promocji. 

Poniżej slajd z warunkami promocji


Powyższa promocja trwa do końca maja lud do wyczerpania puli 2.000 szt. promocyjnych wniosków.

 

Podsumowanie


Lokata 5 miesięczna jest nawet lepsza niż dłuższe lokowanie pieniędzy w dobie rosnących stóp procentowych, a więc oferta jak najbardziej do rozważenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz