środa, 12 października 2022

Moc wygrywania w loterii Santander

Ostatnimi czasy organizowanych jest dosyć dużo loterii bankowych. Tym razem do zdobycia nagród zachęca nas Santander Bank Polska. Można tutaj wygrać 100 zł, 1.000 zł czy nawet 100.000 zł.

 

Loteria trwa od 3/10/22 do 13/11/22 i jest skierowana do wszystkich osób pełnoletnich posiadających konto w PLN w Santander Bank Polska.  W jej ramach odbędzie się sześć losowań tygodniowych. W każdym losowaniu wylosowana zostanie 1 nagroda główna o wartości 100.000 zł i 600 nagród dodatkowych (100 nagród o wartości 1.000 zł i 500 nagród o wartości 100 zł). Terminy losowa to 12; 19 i 26 października oraz 3; 9 i 17 listopada 2022 r. Wyniki losowania będzie można odnaleźć na stronie promocyjnej loterii, a przelew na konto laureatów nastąpi  do 10 dni roboczych od dnia losowania.

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie promocji a następnie wykonywać płatności kartami debetowymi lub kredytowymi  bądź blikiem (w sklepach bądź w internecie) na co najmniej 10 zł. W ten sposób każdego dnia możemy zdobyć maksymalnie 10 losów dla każdego rodzaju płatności (a więc większa dzienna ilość transakcji powoduje zwiększenie naszych szans na wygraną). Oprócz tego losy można zdobywać na z uruchomienie nowych produktów w banku takich jak np. karta kredytowa, kantor walutowy, moje cele.

Jak ktoś już wykorzystał swoje tradycyjne promocje lub wymogi bankowe (wydanie określonej kwoty lub wykonanie określonej liczby transakcji) i nie ma już z tego żadnych profitów to chyba warto wziąć udział w tej loterii. A nuż coś się trafi, czego wszystkim czytelniczkom życzę.

Przejdź na stronę loterii.

Regulamin loterii.

Zaś jeżeli nie masz jeszcze tutaj konta i chcesz w prosty sposób zyskać blisko 600 zł to skorzystaj z poniższego linku. Do uzyskania pełnej kwoty trzeba będzie podać kod polecenia. Jeżeli ktoś nie ma takiego to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - UF2EBX. Po założeniu konta można przystąpić do loterii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz