poniedziałek, 1 lipca 2019

Sięgnij po 200 zł

Promocje kart kredytowych w banku Millennium są ostatnio na porządku dziennym. Można nawet powiedzieć, iż promocja goni promocję. Jako że, taki stan rzeczy na pewno nie będzie trwał wiecznie warto skorzystać z tego już teraz. Promocja "Lipiec z kartą kredytową Mastercard" trwa od 01/07/19 do 31/07/19. Aby z niej skorzystać należy złożyć wniosek o Millennium MasterCard Impresja lub Millennium MasterCard Gold w placówce banku, przez TeleMillennium, w Millenet lub w aplikacji mobilnej (w tej ostatniej musi być udostępniona dedykowana oferta takiej karty). I to już wystarczy, aby zostać zwolnionym z opłaty miesięcznej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych w których nastąpi co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa kartą. Ale zdecydowanie ciekawsza jest nagroda dodatkowa w wysokości 200 zł.

Tutaj już mamy obostrzenia w postaci:
  • braku jakiejkolwiek karty kredytowej Millennium od 01/01/17,
  • minimalnego limitu kredytowego w wysokości 3.000 zł dla kart Millennium Mastercard Impresja,
  • minimalnego limitu kredytowego w wysokości 5.000 zł dla kart kredytowych Millennium Mastercard Gold.
Po finalizacji umowy należy dokonać kartą transakcji bezgotówkowych  (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z trzech kolejnych okresów: do dnia 31  sierpnia  2019 r., od dnia 1 do dnia 30 września   2019 r.,  od dnia 1 do dnia 31  października  2019 r. Pula promocyjnych wniosków wynosi 3.000 szt. O jej wyczerpaniu bank poinformuje na swojej stronie internetowej. Wypłata nagrody nastąpi na rachunek karty najpóźniej do końca listopada 2019 r. Standardowa opłata za kartę Millennium MasterCard Impresja to 7,99 zł miesięcznie, a posiadanie karty Millennium MasterCard Gold to 12,99 zł miesięcznie. Jednakże opłat tych można uniknąć przez wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. 

Osobiście w tej promocji wybrałbym kartę MasterCard Impresja. Z tego względu, iż oferuje ona 5 % zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach Partnerów aż do 760 rocznie. Co ważne, ten program łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi sklepów.


Regulamin promocji.

Kto jeszcze nie ma konta w banku Millennium to zapraszam do wpisu tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz