czwartek, 31 października 2019

Premia za konto w mBanku

Kogo nie interesuje wypasione konto za 300 zł to może skusi się na nieco uboższą jego wersję, ale za to darmową. Do wzięcia jest 140 zł w promocji pt. "eKonto z premią - VII edycja". Kto może warto się zdecydować, gdyż w przyszłym roku może nie być już wiele takich okazji (biorąc pod uwagę rychłą sprzedaż mBanku). 


Okres promocji

Akcja trwa od 31/10/19 do 30/01/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku (ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Nagrodą w promocji jest 140 zł. Aby zagranąć 100 zł należy zapewnić szybki wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł. Powinien on być zrealizowany w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Najprościej to spełnić poprzez przelew z naszego konta w innym banku (nie mogą być to środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem). Oprócz tego wymagane jest wykonanie 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Należy je zrealizować do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu. Aby zdobyć pozostałe 40 zł należy owe operacje powtórzyć w drugim miesiącu pełnym miesiącu po miesiącu, w którym został utworzony rachunek. Trochę dużo tych miesięcy, więc aby było łatwiej przedstawiam poniższą symulację:
  • umowa o konto w listopadzie, wpływ 1.000 zł w listopadzie (w ciągu 7 dni), 5 transakcji bezgotówkowych do końca grudnia (nagroda 100 zł do końca stycznia),
  • wpływ 1.000 zł i 5 transakcji bezgotówkowych w styczniu (nagroda 40 zł do końca lutego).
Powyższa symulacja jest  zrobiona dla konta otwartego w listopadzie, jeżeli będzie ono później uruchomione to wszystkie daty się przesuną.

W ramach promocji można również skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 20.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania upływa z dn. 31/05/20. Aby zyskać wspomniane 2,5 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty.

Podsumowanie

Może to nie jest najwyższa premia, ale to obecny standard w mBanku. Tak jak wspominałem na początku, kto może skorzystać z tej promocji niech skorzysta. Warunki do uzyskania nagrody są najprostsze z możliwych. A (m)bank nie będzie trwał wiecznie...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz