czwartek, 31 października 2019

Jak zarobić na pożyczce?

W jednym z ostatnich wpisów na temat oferty pożyczki wyraziłem rozczarowanie końcowymi warunkami proponowanymi przez bank. Ale również wyraziłem pogląd, iż są jeszcze oferty za prawdziwe 0 %. Lecz prawdziwymi perełkami są takie na których można jeszcze zarobić. I to sporo, jak się okazje w przypadku tego typu promocji zaprezentowanej przez Credit Agricole. Dzięki udziale w "Oddajesz mniejsze sumy niż pożyczasz" można wzbogacić się o 250 zł i dysponować darmowymi pieniędzmi przez rok czasu. Ideał?
 

Okres promocji

Oferta Specjalna trwa od 1/09/19 do 30/11/19.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty może skorzystać osoba, która jest posiadaczem konta lub otworzy je przed zawarciem umowy pożyczki (a więc aktualni i nowi klienci banku). Wyłączone są jedynie osoby, które przed dniem złożeniem wniosku o pożyczkę były stroną umowy o produkt kredytowy zawartej z Credit Agricole.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć promocyjny wniosek.  Po tym oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszą procedurę. Umowę należy podpisać do 6/12/19. Tylko kwota 3.000 zł na okres 12 miesięcy spełnia warunki promocji. Trzeba również pamiętać o zaakceptowaniu postanowień regulaminu promocji i podpisaniu "Potwierdzenia przystąpienia do Promocji". Po tym można już oczekiwać wskazanej kwoty na swoim koncie. Do umowy będzie dołączony harmonogram rat, którego należy się bezwzględnie trzymać. Aby zgarnąć bonus (czyli 250 zł opłacone przez bank jako dwunasta rata pożyczki) należy sumiennie spłacać swoje zobowiązanie oraz nie wypowiadać umowy o konto osobiste do dnia wypłaty bonusu (czyli dnia płatności ostatniej z rat). Oczywiście udzielnie kredytu zależy od indywidualnej decyzji banku (na pewno przyda się tutaj dobra historia w BIK).
 
Podsumowanie

"Tak powinno być w każdym banku" - chciałby się powiedzieć parafrazując hasło reklamowe nieistniejącej już instytucji. Bowiem to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) oferta pożyczki ostatnich rat. Nie dość, iż możemy "obracać" dodatkową gotówką przez długi okres czasu to jeszcze czeka na nas za to nagroda. Swój zysk możemy jeszcze zwiększyć przez założenie konta z polecenia (kto chciałbym otrzymać taki kod zapraszam do konta przez e-mail). Niemniej w przypadku nowych klientów polecam inną promocję, w której można zyskać aż 350 zł (niestety nie można połączyć promocji pożyczkowej z bonusem za założenie konta, za wyjątkiem programu poleceń rzecz jasna).
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz