środa, 30 października 2019

Rekordowy Black Friday od BNP Paribas

BNP Paribas chyba już ściga się sam ze sobą. Można tak wywnioskować z najnowszej promocji pt. "Black Friday z Bankiem". Nagrodą jest 400 zł premii! To kwota, która może śmiało konkurować z najlepszymi promocjami kart kredytowych (a jak wiadomo banki najhojniej obdarowują posiadaczy kredytówek). Zainteresowanych (a takich z pewnością nie zabraknie) zapraszam dalej.


Okres promocji

Akcja trwa od 30/10/19 do wyczerpania puli 2.700 szt., lecz nie dłużej niż do 17/11/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Ważne, aby wnioskować o konto wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą otwartą na eŚwiat. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 22/11/19. Pierwsza nagroda, voucher na Allegro o wartości 50 zł, zostanie przesłana do 4/12/19 w ramach podziękowania za podpisanie umowy o promocyjne konto. Jak zdobyć pozostałą kwotę? Otóż będzie trzeba mocno używać karty podczas Black Friday czyli w okresie 29/11/19-1/12/19. Wysokość premii została uzależniona od kwoty naszych wydatków:
  •  250 zł przy wydatkach min. 500 zł (ale nie więcej niż 999,99 zł),
  •  350 zł przy wydatkach min. 1.000 zł. 
Warto tutaj dodać, iż bank zalicza tylko zwykłe płatności kartą (tj. bez użycia pośredników) w punktach handlowo-usługowych bądź w internecie. Organizator poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji do 20/12/19, a premia zostanie przesłana do 31/12/19.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej "Otwartej na eŚwiat" wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 6 zł. Po odebraniu premii można ją zamknąć lub zamienić na "zwykłą" debetówkę i tym samym pozbyć się kosztów.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, iż to kolejna zacna promocji od BNP Paribas. Wysokość nagrody jest imponująca, jednakże warunki nie każdemu mogą pasować. Niemniej można to fajnie połączyć z obniżkami na Black Fiday i zakupić np. świąteczne prezenty. Komu taka opcja nie pasuje może jeszcze skorzystać rzutem na taśmę z innej tego typu akcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz