piątek, 14 lutego 2020

800 zł z kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

W Santander Bank trwa promocja, w której można zyskać nawet 800 zł za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk. Na pewno taka kwota robi wrażenie, ale jej uzyskanie będzie w tym przypadku bardzo trudne.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/02/20 do 31/05/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które na dzień 31/01/20 nie posiadały karty Visa Silver "Akcja Pajacyk".

Warunki uczestnictwa

Jeżeli spełniamy te warunki to wystarczy złożyć wniosek o wyżej wymienioną kartę. Ważne, aby wyrazić tutaj zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz przetwarzanie danych przez bank w celach marketingowych.   Po pozytywnej decyzji banku i podpisaniu umowy czas na realizację warunków promocji. Tak jak wspomniałem na wstępnie do zgarnięcia jest aż 800 zł, a składa się na to:

  • do 600 zł zwrotu za płatności kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" przez 12 miesięcy (1 % zwrotu, maksymalnie 50 zł w miesiącu). Zwrot jest naliczany już w momencie uruchomienia karty, więc dobrze podpisać umowę na początku danego miesiąca. Organizator zastrzega, iż do moneyback nie wliczają się transakcje "szczególne", więc pozostają tutaj zwykłe płatności w punktach handlowo-usługowych. Premia będzie wypłacana miesięcznie, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.
  • 150 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową. Dodatkowa karta kredytowa jest wyrabiana dla wskazanej przez nas osoby (np. żony czy męża) w ramach przyznanego wcześniej limitu. Transakcje nią dokonane obciążają rachunek naszej karty. Taką umowę należy zawrzeć do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Nagroda trafi do nas w październiku 2020 r.
  • 50 zł za zawarcie umowy o mobilną kartę kredytową. Terminy są to analogiczne jak w przypadku karty dodatkowej. A więc, aby zdobyć tą nagrodę należy zawrzeć umowę do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowę o kartę główną. Wymagane jest tutaj posiadanie telefonu z Androidem, funkcją NFC oraz aplikacją Santander mobile. Nagroda zostanie przekazana w październiku 2020 r.

Warunku bezpłatności karty

Wydanie karty kredytowej jest bezpłatne. W pierwszym roku występuje opłata roczna w wysokości 90 zł. Zaś w kolejnych latach bank pobiera opłaty miesięczne w wysokości 7,50 zł. Jednakże w ramach niniejszej promocji zarówno opłata roczna w pierwszym roku jak opłaty miesięczne w drugim roku są zniesione. Także w pierwszych dwóch latach nie poniesiemy żadnych opłat.

Podsumowanie

O ile nagroda za kartę dodatkową i mobilną jest w zasięgu każdego uczestnika, to pełny zwrot za płatności jest bardzo trudny do uzyskania. Aby go otrzymać trzeba wydać aż 60.000 zł w ciągu roku, po 5.000 zł miesięcznie. Zdecydowanie to psuje tą promocję. Tego, kto nie może sobie na to pozwolić odsyłam do świetnej promocji z kartą podarunkową do Lidl o wartości 400 zł. Zaś kto jeszcze nie ma konta w Santander Bank może w łatwy sposób zyskać 300 zł za jego założenie i 50 zł za skorzystanie z polecenia.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz