czwartek, 13 lutego 2020

400 zł do Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity

Szykuje nam się kolejny hit związany z promocją karty kredytowej. Jak łatwo zgadnąć dostępna jest nowa promocja karty Citi Simplicity. Nagroda to ponownie 400 zł. Tym razem w bonach do sieci sklepów Lidl.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 17/01/20 do 20/04/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest spełnienie trzech warunków:
  • zainstalowanie aplikacji Citi Mobile i aktywowanie karty za jej pośrednictwem;
  • zalogowanie się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonanie kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2.000 PLN.

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sklepach Lidl o wartości 400 zł. Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjna uczestnika do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków oferty. Karta prezentowa będzie ważna przez 6 miesięcy, a środki na niej będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych wielokrotnie, aż do wyzerowania salda.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć bądź też wcale nieaktywować.

Podsumowanie

Karta kredytowa Citi Simplicity należy do najlepszych tego typu produktów na rynku. Do tej pory nagrodą tutaj były bonu do sieci Biedronka. Teraz przyszedł czas na Lidl i wcale mnie to nie zasmuciło:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz