poniedziałek, 24 lutego 2020

Darmowa książka od mBank

Chciałbym przedstawić nietypową promocję mBank. Bowiem tutaj nie trzeba uruchamiać jakiegokolwiek produktu, a do zdobycia jest książka "Dziecinnie prosta matematyka". Publikacja jest przeznaczona dla rodziców i opiekunów dzieci do 6 lat. Zainteresowanych zapraszam do dalszej części.


Okres promocji

Akcja trwa od 24/02/20 do wyczerpania puli książek, jednakże nie dłużej niż do 31/03/20.

Adresaci promocji

W promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Warunki uczestnictwa

Aby zamówić książkę należy wypełnić formularz na stronie internetowej www.mjakmatematyka.pl. Po tym pozostaje już udanie się do wybranej przez siebie placówki (określonej wcześniej w formularzu) w celu jej odbioru. Czas na to jest ograniczony i wynosi 7 dni od momentu zamówienia. W oddziale mBank konieczne jest podanie numeru zamówienia lub przedstawienie wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Podsumowanie

Bardzo cenna inicjatywa banku. Polecam ją zwłaszcza tym, który są klientami mBanku. Choć oczywiście książkę może zamówić każdy, ale wiąże się to z udostępnieniem swoich danych. Osobiście skorzystałem z poprzedniej tego typu akcji i odebrałem darmową książkę "Matematyka jest wszędzie".

Przy okazji przypomnę o dwóch promocjach mBank w których można zdobyć 300 zł lub 150 zł premii. Jest też opcja 110 zł dla młodych.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz