piątek, 21 lutego 2020

Przetestuj Dove za darmo

Wraca znana i lubiana akcja z serii testowania kosmetyków Dove. Aby otrzymać zwrot środków należy przetestować wybrany kosmetyk Dove lub Dove Men+ Care. Organizatorem promocji jest agencja Smolar, a więc raczej wszystko powinno przebiegać sprawnie.


Akcja trwa od 1/03/20 do wyczerpania puli zwrotów w ilości 10.000 szt., lecz nie dłużej niż do 31/03/20. W promocji biorą udział produkty promocyjne (ich lista znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu) zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane jednym oryginałem dowodu zakupu. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy należy kupić jednorazowo DWA dowolnie wybrane produkty promocyjne. W dalszej kolejności należy zarejestrować swój zakup na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Będzie on w wysokości tańszego z dwóch zakupionych produktów (przy czym nie może on przekroczyć wartości maksymalnej wymienionej w załączniku nr 1 regulaminu). Przelew na wskazany rachunek bankowy zostanie zrealizowany do 30/04/20, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 15/05/20.

Konieczność zakupu dwóch produktów sprawia, iż w tym przypadku trzeba będzie ponieść jakieś koszty. Niemniej i tak to jest okazja, choć bardziej zbliżona do "50 % ceny".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz