wtorek, 11 lutego 2020

300 zł za mKonto Intensive

Ruszyła II edycja promocji mKonta Intensive. W zamian za założenie konta ponownie można otrzymać 300 zł premii. Jednakże muszą być zapewnione wysokie wpływy na nowo otwarty rachunek.


Okres promocji

Akcja trwa od 4/02/20 do 31/03/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Po podpisaniu umowy pozostaje już jedynie spełnianie warunków oferty. Aby otrzymać pierwszą część premii, w wysokości 200 zł, należy:

  • wykonać 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy;
  • zapewnić wpływ na min. 7.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (może być przelew z naszego konta w innym banku).

Premia trafi do uczestników do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W celu zdobycia pozostałych 100 zł należy powyższe warunki powtórzyć w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta. I ponownie nagroda trafi na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Dla zobrazowania wymaganych czynności wklejam tutaj rozpiskę przykładowych dat.


Warunki bezpłatności konta

Konto Intensive to bardzo drogi rachunek. Jego miesięczny koszt wiąże się z opłatą 49,50 zł (!). Jednakże tej opłaty można się pozbyć poprzez wpływ na konto kwoty min. 7.000 zł. Tym wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku, co w dużej części spełnia warunki omawianej promocji. Standardowa karta do tego konta (MasterCard Intensive) na szczęście jest bezpłatna.

Podsumowanie

To już druga edycja promocji konta dla "zamożnych". Niemniej można pokusić się o te 300 zł, a po spełnieniu warunków i zdobyciu premii, przekształcić nasze mKonto Intesive w darmowe eKonto. Albo od razu uderzyć nico niżej i zgarnąć 150 zł premii.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz