środa, 10 czerwca 2020

Konto pełne nagród od Banku Millenium

Bank Millennium już od bardzo długiego czasu prowadzi swój program poleceń. Jednakże do tej pory nie gościł on na blogu. Przyczyną było to, iż tzw. "promocje na start" były o wiele korzystniejsze dla nowych klientów. Teraz jednak bank dodaje do nagród dla polecającego i polecanego premię w wysokości 100 zł. Trafi ona na konto nowego klienta.


Okres promocji

Promocja trwa od 8/06/20 do wyczerpania 3.000 szt. puli kont objętej promocją, lecz niedużej niż 3/07/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym.

Dodatkowe wymagania stawia wspomniany na początku program poleceń. Po pierwsze, nowy klient nie może być związany umową z Bankiem Millennium w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Po drugie, konieczne jest podanie kodu polecenia. Najlepiej uzyskać go od członka swojej rodziny bądź znajomego. Jeżeli nie ma ktoś takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 24150192.
Po podpisaniu umowy można przejść do spełniania warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/08/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w lipcu i sierpniu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z trzech wymienionych miesięcy). I to zapewni nam premię w wysokości 100 zł.

Jeżeli zaś chodzi o program poleceń to tam konieczne jest wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie nam przekazana do 30/09/20. W przypadku programu poleceń, po spełnieniu warunków promocji, pojawi się stosowna informacja w bankowości elektronicznej. Tam też będziemy mieli do wyboru jedną spośród poniższych nagród:

  • 4 kody wymienne na bilety do kin Mulkino (2D) lub Helios (2D/3D);
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do realizacji w sklepie internetowym Empik;
  • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł;
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl;
  • lokata "Lubię to polecam" o oprocentowaniu 2,5 % na 3 miesiące dla kwoty od 500 do 15.000 zł.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą.

Wartość dodana

Oferta Banku Millenium jest jedną z najlepszych tego typu na rynku. Niezłe produkty znajdą tutaj osoby oszczędzające jak i inwestujące. Warto również wspomnieć o dobrej ofercie kart kredytowych, często z premią za ich wyrobienie dla obecnych klientów i zwrotami za płatności u partnerów.
  

Podsumowanie

 

Wypadałoby powiedzieć: nareszcie! Nareszcie program poleceń został uatrakcyjniony w postaci dodatkowej premii. Przez to staje się warty do rozważenia, szczególnie dla osoby znajomej. Niemniej dla pojedynczych osób ciągle lepsze jest propozycja opisywana wcześniej.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz