wtorek, 1 września 2020

3 % na koncie oszczędnościowym i 200 zł premii od Credit Agricole

200 zł premii dla CiebieDopiero co skończyła się poprzednia edycja promocji Credit Agricole, a już rozpoczęła się następna. I tym razem do zyskania jest 200 zł i konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3 %.
 

Okres promocji

Promocja trwa od 24/08/20 do 30/11/20.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać nowy klient banku. Nowy klient według Credit Agricole to osoba, która nie posiadała tam żadnego konta od 1/04/18 ani nigdy nie korzystała z promocji za przeniesienie konta.

Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto, a następnie wybrać najlepszą opcję do uzyskania premia i realizować jej warunki. Możemy tutaj wybierać spośród trzech (niezależnie od naszego wyboru, w każdej z nich nagroda wynosi maksymalnie 200 zł):

  • Premia za przeniesienie konta

Nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy trzeba złożyć upoważnienie do przeniesienia konta z innego banku (a praktycznie do jego zamknięcia). Przy tym koniecznie jest również podanie nazwy i instytucji przekazującej wynagrodzenie, która Credit Agricole zamierza powiadomić o zmianie rachunku. Na szczęście dla zdobycia premii nie ma znaczenia czy nasze wynagrodzenie rzeczywiście trafi na nowo otwarte konto. Najważniejsze jest tutaj zapewnienie wpływów:

  • w kwocie co najmniej 1.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 100 zł lub
  • w kwocie co najmniej 3.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe dla uzyskania premii 200 zł.

Pierwszy z wpływów powinien zostać zrealizowany do końca kolejnego miesiąca po otwarciu rachunku. Dodam tutaj, iż tym "wpływem" nie może być przelew z naszego konta w innym banku. Musi więc to być przelew od innej osoby (np. członka rodziny) bądź firmy. Bank przekaże nagrodę nie później niż na koniec kolejnego  miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wpływu.

  • Zwrot za płatności mobilne i tradycyjne

Premia ta dotyczy 5 % zwrotu za płatności mobilne i 2 % zwrotu za tradycyjne płatności kartą, łącznie w wysokości nie większej niż 16,67 zł miesięcznie. Przysługuje ona klientowi w ciągu 12 pełnych miesięcy od daty przystąpienia do promocji. Za transakcje mobilne uważane są wszystkie płatności za towary i usługi za pomocą BLIKa i za pośrednictwem karty dodanej do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Warto tutaj zaznaczyć, iż wykluczone są wszelkie "ułatwiacze", lecz płatności w zwykłych sklepach czy internecie jak najbardziej spełniają wymóg zwrotu. Premia za płatności mobile trafi na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki.

Uwaga: Premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1.000 zł. Tak jak w przypadku premii za przeniesienie konta,  tym "wpływem" nie może być przelew z naszego konta w innym banku. Należy również wykonać co najmniej 3 transakcje w danym miesiącu.

  • CAsaver z bonusem 50 %

W trzeciej do wyboru korzyści mamy do czynienia z premią w wysokości 50 % wartości transakcji realizowanych w ramach usługi CAsaver. Maksymalna łączna kwota nagrody wynosi 200 zł, zaś miesięczna to 16,67 zł. Przysługuje ona klientowi w ciągu 12 pełnych miesięcy od daty przystąpienia do promocji. Na czym polega usługa CAsaver? Jest to zaokrąglenie transakcji kartą do pełnych kwot - maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Takie zaokrąglenie trafia na konto oszczędnościowe CAsaver, a bank dorzuca od siebie 50 % tej kwoty. Premia zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Uwaga: Premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1.000 zł. Także tutaj tym "wpływem" nie może być przelew z naszego konta w innym banku. Należy również dokonać płatności na co najmniej 200 zł w danym miesiącu.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.

Wartość dodana

Wartością dodaną jest tutaj promocyjne i bardzo dobre 3 % w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Oferta ta dotyczy nowych klientów banku czyli osób nie posiadających rachunku od 1/04/18. Aby z niej skorzystać należy wraz z kontem osobistym otworzyć Rachunek Oszczędzam i czerpać korzyści przez 3 miesiące. Po owych 3 miesiącach można je przenieść do innej instytucji lub też zainwestować w inny sposób.

Podsumowanie


Bliźniacza promocja do poprzedniej. Oprócz wspomnianej premii, wisienką na torcie jest tutaj oprocentowanie Rachunku Oszczędzam. Należy dodać, iż jest jeszcze niejako równoległa promocja dla graczy, w której można zyskać w sumie 150 zł w postaci dostępu do G2A PLUS o wartości 50 zł oraz karty podarunkowej do sieci Empik o wartości 100 zł. Jednakże te nagrody wydają mi się mniej atrakcyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz