środa, 9 września 2020

Darmowe pieczywo z Biedronki

Voucher z BiedronkiJuż jutro rusza okazja do darmowego spróbowania pieczywa w sklepach sieci Biedronka. To wszystko w ramach akcji pt. "Niepakowane chleby i bułki - do 100 % w ramach vouchera".


Promocja obowiązuje jedynie jutro (10/09/20) i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić produkty z kategorii niepakowane chleby i bułki (lista promocyjnych produktów znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu promocji) i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytych produktów, jednak na kwotę nie wyższą niż 10 zł (oznacza to, iż jeżeli wartość promocyjnych produktów będzie większa niż 10 zł to i tak otrzymamy jedynie bon o wartości wspomnianej kwoty).  

Voucher będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 14-19/09/20 . Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Istotna kwestia jest również taka, iż voucherów (również z innego tego typu akcji) nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów.

Warto więc przed pracą zajrzeć do najbliższego sklepu sieci Biedronka i tam zaopatrzyć się w produkty na śniadanie. Smacznego:)

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz