wtorek, 8 grudnia 2020

300 zł w promocji karty kredytowej Credit Agricole

 

zwrot za zakupy w internecie

Wystartowała nowa promocja Credit Agricole pt. "Nie ma jak z domu". Premiuje ona zakupy w sieci, bowiem za każdą tego typu transakcję otrzymamy zwrot w wysokości 2 % wydatków. W ciągu roku można zyskać maksymalnie 300 zł (zaś miesięczny limit to 25 zł).


Okres promocji

Akcja trwa od 1/12/20 do 31/01/21.

Adresaci promocji 

Promocja jest skierowana osób, które nie posiadają ani w ciągu ostatnich 2 lat (tj. poprzedzających przystąpienie do promocji) nie posiadały żadnej z wymienionych kart:
 
  • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold
  • Credit Agricole Visa Silver / Mastercard Silver
  • Credit Agricole Visa Standard / Mastercard Standard

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o jedną ze srebrnych bądź złotych kart kredytowych. Ważną kwestią jest to, aby limit kredytowy na karcie był równy lub wyższy 3.000 zł (tylko taki kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji) Następnym etapem jest podpisanie umowy wraz z "Potwierdzeniem przystąpienia do promocji". Trzeba też być lub stać się posiadaczem jednego z kont bankowych tj.:
 
  • Konta dla Ciebie
  • Konta dla Ciebie VIP
  • Konta dla Ciebie MOVE!
 
Następnie będzie już prosto. W ciągu 12 miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym zostanie podpisana umowa o kartę kredytową, uczestnikowi będzie przysługiwała premia w wysokości 2 % za transakcje bezgotówkowe w internecie. Trzeba od razu dodać, iż w regulaminie promocji jest wymienionych szereg wykluczeń. Niemniej zwykłe płatności zdalne spełniają warunek zwrotów. Maksymalna premia w całej promocji to 300 zł, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie.

Bonus będzie wypłacany na rachunek karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji.

Na koniec tego warto dodać, iż przyznanie karty kredytowej jest uzależnione od naszej zdolności kredytowej i podlega ocenie analityków banku.

Warunki bezpłatności karty

Tak jak wspomniałem wyżej do promocji kwalifikuje się srebrna i złota karta, niezależnie od organizacji płatniczej (Visa czy Mastercard). Skupię się na tańszej z nich, a mianowicie srebrnej. Jej wydanie jest bezpłatne. Jedyny koszt to opłata w wysokości 7,90 zł miesięcznie. Jednakże wydanie w miesiącu 700 zł zwalnia z tej opłaty. Nie muszę chyba dodawać, iż fajnie byłoby te płatności dokonywać w sieci i mieć za to premię. 
 

Podsumowanie


Jest to akcja dla osób  korzystających z wygód robienia zakupów w internecie. W dobie pandemii jest to coraz bardziej powszechne, więc można taki dodatkowy bonus kogoś zachęci.

1 komentarz:

  1. Wyrabiając kartę w dniach 25-29 stycznia 2021 r. można otrzymać jeszcze 2 bony podarunkowe o wartości 50 zł każdy do sklepu DUKA. W tym celu należy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 20 zł każda w wciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o kartę.

    OdpowiedzUsuń