wtorek, 8 grudnia 2020

300 zł na zakupy do Biedronki w promocji karty kredytowej Citibanku

 

Wielka Promocja Kart Kredytowych to nowy slogan akcji Citibanku. Nagrodą jest tutaj voucher na zakupy do sieci sklepów Biedronka o wartości 300 zł. Warunki do spełnienia są dosyć proste, więc zainteresowanym nie powinny sprawić większych problemów.

Okres promocji

Oferta obowiązuje od 12/11/20 do 31/12/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2019 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Wymagane będzie wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny i elektroniczny na przesyłanie oraz prezentowanie informacji handlowych. Trzeba będzie również udokumentować swoje dochody. Można to zrobić w ciągu 10 dni od złożenia wniosku na dedykowanej stronie internetowej.

Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej bądź mobilnej banku;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonania transakcji kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sieci sklepów Biedronka o wartości 300 zł. Informacja o zdobyciu nagrody zostanie przesłana na naszą skrzynkę w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zaś w ciągu kolejnych 60 dni pojawi się tam sama nagroda. Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności karty podarunkowej będzie wynosił 6 miesięcy i będzie można ją wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Ale tutaj jest też miła niespodzianka dla uczestników promocji tj. uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, iż będą wykonywali transakcję kartą na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. To jest już duża różnica na plus w wymogach spełnienie bezpłatności karty. Niemniej trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie

 

Zmiana zdecydowanie na plus jeżeli chodzi o ostatnie promocje tej karty. Nie dość, iż jest fajna nagroda to jeszcze zostały obniżone warunki bezpłatności karty. Przy okazji przypominam o trwającej promocji konta osobistego Citibanku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz