środa, 9 grudnia 2020

50 zł do Biedronki za darmową pożyczkę

Ponownie pojawiła się możliwość uzyskania darmowej pożyczki z premią. W tym przypadku ta premia to voucher w wysokości 50 zł do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Wszystko dzięki akcji pt. "Pożycz pierwszy RAZ i zyskaj 50 zł na zakupy do Biedronki".


Promocja trwa od 7/12/20 do 11/12/20 i jest skierowana do osób, które nigdy nie korzystały z usług organizatora promocji. A jest nim PIXO Sp. z o.o. i jego internetowa strona www.smartpozyczka.pl. Od razu trzeba podkreślić, iż uczestnik promocji musi być pełnoletnią osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, numer PESEL oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Aby skorzystać z bezpłatnej (RRSO 0 %) promocyjnej należy złożyć wniosek o pożyczkę krótkoterminową (do 30 dni) na kwotę od 200 do 600 zł. Wyższa kwota sprawi, iż będziemy musieli liczyć się z poniesieniem opłat i prowizji. Przy składaniu wniosku niezbędne będzie podanie swoich danych osobowych, adresu zamieszkania, informacji o źródle dochodów oraz wyrażenie zgodny na kontakty marketingowe i sprawdzenie zdolności i wiarygodności kredytowej. To ostatnie odbywa się poza najpopularniejszym BIKiem. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pozostanie zawarcie umowy i oczekiwanie na przelew pieniędzy.

Warunkiem otrzymania nagrody jest utrzymanie pożyczki przez określony czas. Oznacza to, iż można ją oddać najwcześniej 3 dni przed wyznaczonym w umowie terminem spłaty, zaś najpóźniej w dniu spłaty. Nie radzę o tym zapomnieć, gdyż zwłaszcza w przypadku nieterminowej spłaty zostaniemy pozbawieni nagrody jak i poniesiemy dodatkowe koszty w postaci odsetek i kosztów windykacji.

Bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka zostanie przesłany w wiadomości sms lub e-mail w ciągu 30 dni roboczych od daty spłaty zobowiązania.

Podsumowując nagroda zależy w głównej mierze od nas samych, a dokładniej od naszej "organizacji". Jeżeli spłacimy w odpowiednim czasie nasz dług to w przyszłym roku będzie można wybrać się na zakupy do Biedronki. Niemniej, ze względu na charakter tej promocji, każdy musi podjąć decyzję samodzielnie i rozważyć wszystkie za i przeciw.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz