czwartek, 28 stycznia 2021

Do 150 zł premii za konto w mBank i 1,8 % na koncie oszczędnościowym

 

Promocja mBank

Wystartowała kolejna promocja konta w mBank. Tym razem nagrodą jest premia w wysokości 150 zł. Nie można też zapominać o dosyć atrakcyjnym oprocentowaniu konta oszczędnościowego.

Okres promocji

Akcja trwa od 28/01/21 do 31/05/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku (ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.
 
Po uruchomieniu rachunku należy spełnić jeszcze kilka warunków tj. w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu po miesiącu otwarciu konta należy:

  • zapewnić na konto jednorazowy wpływ w wysokości min. 1.000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku);
  • wykonać min. jedną płatność kartą debetową;
  • wykonać min. jedną płatność telefonem (Apple Pay albo Google Pay) lub BLIKiem.
 

Maksymalne w każdym 3 miesięcy można uzyskać 50 zł premii. Jej wysokość będzie zależała od ilości zrealizowanych płatności (na dowolne kwoty). mBank będzie naliczał następujące bonusy:

 

  • 1 zł za każdą płatność kartą wydaną do konta;
  • 2 zł za każdą płatność telefonem i/lub BLIKiem.

Promocyjne płatności można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie.
 
Premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.
 
Niech za podsumowanie posłuży niniejsza grafika:
 
 
Premia dla aktywnych


Konto oszczędnościowe 1,8 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,8 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty. Tak jest aktualnie, ale od 1/03/21 z opłaty będą jedynie zwalniać płatności na kwotę min. 350 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 2,50 zł.

Podsumowanie


Mam wrażenie, iż ostatnie edycji promocji w mBank były trochę lepsze. Ale nic nie trwa wiecznie, więc nieraz trzeba brać co jest albo...skorzystać z ofert innych banków. No chyba, iż ktoś chciałby prowadzić konto maklerskie w mBanku i związane z nim inwestycje.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz