wtorek, 9 listopada 2021

360 zł za konto w Millennnium

 

Dawno nie prezentowałem oferty Banku Millennium. Ale dawno też nie było takiej oferty. Oto bowiem do zyskania jest aż 360 zł, zaś warunki do spełnienia nie należą do najtrudniejszych.

 Okres promocji

Promocja trwa od 9/11/21 do 31/01/22.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być  osobą pełnoletnią, która nie posiada i co najmniej od 1/01/18 nie posiadała konta osobistego w Millennium.
 

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. 
 

180 zł

 
Aby zdobyć pierwsze 180 zł należy najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa:
 
  • aktywować aplikację mobilną Banku Millennium;
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota nie ma tutaj znaczenia).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy premię do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

180 zł


Kolejne 180 zł otrzymamy za spełnienie warunków bezpłatności konta (!). A więc w ciągu trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta trzeba:
 

  • zapewnić wpływ (y) na sumę min. 1.000 zł (może to być przelew / y z naszego konta w innym banku);
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota jest dowolna).

Drugą premię otrzymamy do końca miesiąca kalendarzowego po ostatnim miesiącu spełniania powyższych warunków.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie

 

Kolejna prosta i co najważniejsze przyjemna akcja promocyjna. I tylko żal, iż nie można w niej wziąć udziału (jako obecny klient banku).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz