czwartek, 25 listopada 2021

Premia za zakupy na Black Weekend

 

Santander Bank Polska zachęta nas do zakupów na Black Weekend. Aby ta zachęta była większa daje nam premię w postaci 1 % wartości naszych transakcji. Warunkiem jest  ich wykonanie za pośrednictwem karty kredytowej.

Okres promocji

Akcja pt. "Premia do 100 zł za zakupy w Black Weekend " trwa od 26/11/21 do 29/11/21.
 
Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do posiadaczy karty kredytowej Santander Bank Polska.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać promocji należy dokonywać transakcji we wspomnianym wyżej okresie. W ramach akcji premiowane są prawie wszystkie płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych i internecie przy użyciu karty kredytowej (nieliczne wyjątki są wyszczególnione w regulaminie). Zwrot z tytułu promocji pojawi się na rachunku karty kredytowej, którą dokonaliśmy transakcji, do 10/12/21. Maksymalnie można zyskać w ten sposób 100 zł.
 

Podsumowanie

 

1 % to nie jest to zbyt dużo, ale wtedy zawsze odrobinę z mniejszym żalem pozbywać się pieniędzy. Ja z reguły korzystam z lepszych promocyjnych zwrotów, ale pod koniec miesiąca wracam do tego standardowego 1 %. Tu jest to tylko przez chwilę, ale kto chciałbym go mieć "zawsze", to może wykorzystywać płatności telefonem w Alior Banku. Przy okazji można w dalszym ciągu zarobić 200 zł na otwarciu konta.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz