środa, 23 lutego 2022

150 zł premii w promocji karty kredytowej ING

Dawno nie było żadnej promocji kart kredytowych w ING. I właśnie się taka pojawiła. Do zyskania jest 150 zł, a akcja dotyczy plastiku z logo Mastercard.

 


Okres promocji

Promocja trwa od 21/02/22 do 15/06/22 lub do wyczerpania puli promocyjnej w postaci 3.000 umów (w przypadku jej wyczerpania pojawi się stosowana informacja na stronie banku).

Adresaci promocji

Aby skorzystać z akcji specjalnej nie można posiadać żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

Skorzystać z promocji można w dwojaki sposób tj. poprzez Moje ING lub w dowolnym oddziale banku. W pierwszym przypadku (Moje ING) należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard za pośrednictwem bankowości internetowej. Konieczne jest przy tym umieszczenie specjalnego kodu, który jest udostępniony w ofercie przedstawionej klientowi (w sekcji OFERTA ING i dalej PROMOCJE). Można go również znaleźć na stronie promocji. Jest nim ciąg znaków: CM220221922. Jeżeli wybierzemy oddział  należy złożyć odpowiednie oświadczenie o przystąpieniu do promocji. Po podpisaniu umowy w ciągu miesiąca konieczne jest wykonanie minimum 3 transakcji  za pośrednictwem promocyjnej karty i uregulowanie swoich zobowiązań w terminie (chodzi o terminowe spłacanie zadłużenia).

Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej w zależności od terminu spełnienia warunków promocji tj.:
 
  • do 31/05/22 jeżeli warunki promocji (3 transakcje) zostaną spełnione przed 30/04/22 lub
  • do 15/08/22 jeżeli warunki promocji (3 transakcje) zostaną spełnione przed 15/07/22.

Warunki bezpłatności karty

W przypadku karty kredytowej Mastercard z logiem ING występuje opłata roczna w wysokości 50 zł. Nie będzie ona pobrana, jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy, wyniesie mniej niż 500 zł.

Podsumowanie


Niezwykle łatwe 150 zł do zyskania. Tym bardziej, iż często można tutaj dostać kartę kredytową "na klik", co zajmuje klika chwil, a wszystko odbywa się w sposób zdalny. Limit na promocyjnej karcie może być od 2.000 zł do 20.000 zł. I w ten sposób za kupno np. 3 x bułki otrzymamy 150 zł. Myślę, iż warto skorzystać, zabrać premię, a później zastanowić się co dalej.Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. W tej promocji nie mogę brać udziału (wyklucza mnie karencja). Ale biorę udział w innej akcji karty kredytowej Alior Bank pt. „extra 150 zł z kartą kredytową na klik”. Kto posiada tam konto może sprawdzić czy dla niego bank przygotował taką ofertę. W skrócie przez 3 miesiące trzeba wykonać po min. 3 płatności miesięcznie. Wówczas za każdy z tych miesięcy otrzymamy 50 zł.

    OdpowiedzUsuń