środa, 2 marca 2022

Łatwe 300 zł z Alior Bank

Bardzo łatwe pieniądze są do wzięcia w promocji Alior Bank. Dzięki niej można zyskać 300 zł premii przy naprawdę niewielkim zaangażowaniu.

 
Okres promocji

Akcja trwa od 1/03/22 do 30/04/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w Alior Bank w okresie ostatnich dwóch lat od daty złożenia wniosku o konto. Wykluczeni są także posiadacze Karty Kibica Alior Bank i konta T-Mobile Usługi Bankowe.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o promocyjne konto. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem przelewu, wideorozmowy bądź kuriera w ciągu 30 dni od wysłania wniosku. Wymagane jest wyrażanie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

300 zł


Premia podzielona jest na sześć równych części - po 50 zł w każdym miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. A są nimi:

 • wykonanie minimum 1 płatności kartą na dowolną kwotę;
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.
 
Warunki te obowiązują przez pierwsze 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca i tak sześć razy.

 
Wartość dodana

Konto Jakże Osobiste oferuje szereg korzyści, spośród których można wybrać dwie bezpłatnie. Są to min.:
 
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • bezpłatne wypłaty za granicą;
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni;
 •  ubezpieczenie podróży za granicą;
 • pakiet assistance - pomoc w nagłych wypadkach;
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • pakiet bezpłatnych powiadomień;
 • 2 % na koncie oszczędnościowym (warunkiem są transakcje na kwotę min. 300 zł miesięcznie kartą debetową);
 • zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem.

Każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie,  najlepsze z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie) i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (2 % do 10.000 zł). Dzięki wymienionej wyżej korzyści ze zwrotem 1 % można zyskać aż 240 zł rocznie. Korzyści możemy dowolnie zmieniać w zależności od naszych upodobań i potrzeb (szczególnie ta z oprocentowaniem ostatnio straciła na atrakcyjności - 2 % rocznie już chyba coraz mniej osób zadowala i też chyba z niej zrezygnuje).

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (ważne, aby ta kwota stanowiła jeden przelew - proszę na to zwrócić uwagę!) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu puli premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie


To już kolejna edycja tej fajnej promocji. Zresztą ostatnio Alior Bank postawił na proste akcje. Właśnie biorę udział w promocji, gdzie 3 płatności kartą kredytową bank premiuje nagrodą w wysokości 50 zł (i tak przez 3 miesiące).
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz