wtorek, 28 lutego 2023

300 zł do zdobycia w promocji przejrzystej karty kredytowej w PKO BP

Nadszedł czas na  kolejną promocję karty kredytowej PKO BP. Obecnie za założenie przejrzystej karty kredytowej Visa lub Mastercard  i spełnienie prostych warunków jest do zdobycia 300 zł.

Okres promocji

Akcja pt. "300 zł w prezencie" trwa od 21/02/23 do 15/05/23 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 2.650 sztuk (odpowiednio dla Visa i Mastercard).

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zamówić przejrzystą kartę kredytową. Jej limit kredytowy wynosi od 1.000 zł do 20.000 zł. Po podpisaniu umowy należy zarejestrować się na stronie promocji. Kolejnym i ostatnim krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na minimum 300 zł. Czas na to mamy do 9/06/23. Nagrody w postaci kodów do serwisu Allegro o wartości 300 zł zostaną przesłane za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO (dlatego też jest wymóg jej posiadania) do 7/07/23. Będą one ważne do 31/12/23.
 

Jaki jest koszt przejrzystej karty kredytowej?


Pierwsza "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:

  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 600 zł;
  • 30 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 500 zł;
  • 60 zł w pozostałych przypadkach.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Druga "stała" opłata jest związana z koniecznością przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PKO BP. Wiąże się to z pobieraniem przez bank miesięcznej kwoty odpowiadającej 0,13 % sumy wykorzystanej na karcie. I podany jest tutaj przykład: 

Jeśli w dniu rozliczenia zadłużenie na mojej karcie wynosi 1 000 zł, koszt ubezpieczenia spłaty kredytu to 1,30 zł. Ubezpieczenie na Życie dla Posiadaczy Kart Kredytowych PKO może zabezpieczyć moich bliskich przed odziedziczeniem zadłużenia z karty kredytowej. 
 

Podsumowanie

 

Dosyć prosta i fajna promocja, w której wartość nagrody przewyższa ewentualne koszty. Warto więc wziąć udział.
 

Regulamin promocji dla kart Mastcard.

Regulamin promocji dla kart Visa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz