niedziela, 10 listopada 2019

Zyskaj 90 zł z kartą kredytową

Kolejną promocję dotyczącą kart kredytowych proponuje nam Santander. W akcji pt. "Zyskaj 90 zł z kartą kredytową" bank płaci 1 zł za każdy dzień używania środka płatniczego. I to przez 3 miesiące.


Okres promocji

Do promocji można przystąpić od 7/11/19 do 31/01/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, której zostanie udostępniona oferta karty kredytowej (w regulaminie nie ma wykluczenia osób posiadających już wcześniej kartę kredytową).

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z tej promocji należy złożyć wniosek o wydanej karty i po pozytywnej decyzji zawrzeć odpowiednią umowę. Niezbędne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych i nie odwołanie je w okresie trwania promocji.

Dalej pozostanie już tylko wykonywanie transakcji w ramach przyznanego limitu. Nagroda zostanie przyznana za transakcje dokonane w okresie 3 miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy. Jej wysokość to 1 zł za każdy dzień, w których zostanie dokonana transakcja na dowolną kwotę. Do transakcji zaliczane są płatności w punkcie handlowo-usługową lub w internecie, wypłatę gotówki, przelew z rachunku karty kredytowej za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej (Santander internet / mobile). Łączna wysokość nagrody zostanie za dany miesiąc nie może przekroczyć 31 zł (ilość dni w najdłuższych miesiącach). Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego w postaci uznania rachunku karty kredytowej.

Jaką kartę wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty 1/2/3, która pozwoli na uzyskanie zwrotu w wysokości 760 zł rocznie. Zwrot jest przyznawany za płatności w poniższych kategoriach:
  • 1 % w obiektach sportowych, kręgielniach, klubach sportowych, parkach rozrywki, klubach członkowskich, za usługi rekreacyjne;
  • 2 % za odzież i obuwie;
  • 3 % za restauracje i fast foody.
Wszystkie obiekty muszą być zlokalizowane na terenie Polski. Zwrot wypłacany jest na rachunek karty kredytowej do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

W tej chwili trwa jeszcze promocja pt. "Korzystnie z CircleK - EDYCJA2". Zapewnia ona dodatkowe 2 % zwrotu za transakcje za stacjach CircleK. Promocja trwa do 31/12/19.

Warunki bezpłatności karty

Karta kredytowa 1/2/3 może wiązać się za opłatą w wysokości 120 zł za pierwszy rok. Na szczęście wykonanie co najmniej 10 płatności kartą na dowolne kwoty w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia przez bank decyzji o wydaniu karty, zwalnia z tej opłaty. W kolejnych latach opłata miesięczna wynosi 10 zł, lecz można również jej uniknąć. Nie będzie ona pobrana, jeśli w poprzednim cyklu rozliczeniowym karty będzie naliczona co najmniej 10 płatności na dowolne kwoty.

Podsumowanie

Z pewnością to nie jest rekordowa premia, zwłaszcza w przypadku karty kredytowej. Są o wiele ciekawsze propozycje na rynku jak chociażby City Simplicity z nagrodą do Biedronki, Leroy Merlin, Rossmann  i smartfonem. Lecz plusem przedstawionej karty jest stały zwrot za płatności w wybranych kategoriach, co w połączeniu z premią, może stanowić dosyć ciekawe rozwiązanie. Kto nie ma tutaj konta to może zarobić jeszcze więcej dzięki połączeniu kilku promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz