środa, 1 kwietnia 2020

160 zł za konto Mobi w ING Bank Śląski

Swoją promocję mają też młodzi ludzie. Osoby w wieku 18-26 lat mogą również zyskać 160 zł za założenie konta Mobi i spełnienie prostych warunków.


Okres promocji

Promocja trwa od 1 kwietnia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/01/19 do 31/03/20.
 
Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Ważne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Umowę można podpisać w sposób zdalny, zaś karta zostanie dostarczona pocztą.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 31/07/20 wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota transakcji jest obojętna).

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 31/07/20 jeszcze dwóch warunków:

  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł)
  • wykonania minimum 3 przelewów na telefon BLIK na kwotę minimum 5 zł każdy.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 14/08/20 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Mobi jest darmowe. Podobnie jest w przypadku karty wydanej do tego konta.

Wartość dodana

Tą wartością jest aktualnie oferta dla oszczędzających. Od założenia otwartego konta oszczędnościowego przez 4 miesiące obowiązuje tam promocyjna stawka w wysokości 2,5 %. Na takim oprocentowaniu można ulokować aż 100.000 zł.

Podsumowanie

Jak zwykle przy tym rodzaju konta warunki do odbioru nagrody nie są zbyt wygórowane, a darmowe produkty sprawiają, iż warto wypróbować ofertę ING.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Super sprawa. Jak widać warto śledzić aktualne promocje bankowe :)

    OdpowiedzUsuń