czwartek, 11 lutego 2021

Premia 350 zł na zakupy do Biedronki

 

Bony do Biedronki od BNP Paribas
W najnowszej promocji BNP Paribas do zdobycia jest 350 zł w formie bonów na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Warunki do spełnienia promocji są względnie łatwe, więc każdy może (oczywiście poza osobami wykluczonymi w regulaminie) mieć darmowe zakupy.
 
Okres promocji

Akcja trwa od 10/02/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 10/03/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa może być zawarta z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera lub za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację. Sfinalizowanie umowy oraz aktywacja i nadanie PIN-u do karty debetowej musi nastąpić do 24/03/21.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł należy w marcu 2021 r.:


  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).
 

Aby zgarnąć drugą i trzecią nagrodę, w wysokości 150 zł każda, należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w kwietniu i maju 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):

 

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • wykonać min. 4 płatności BLIK (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).
 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana drogą mailową nie później niż do dnia 22/04/21, a sama nagroda  zostanie przekazana w formie wiadomości SMS do końca kwietnia. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 25/05/21, zaś sam kod pojawi się na naszym telefonie do końca maja. I wreszcie ostatni bon jest związana z wiadomością do dnia 25/06/21 i udostępnieniem do końca czerwca.
 
Kody do Biedronki będą ważne do 31/10/21 i będzie można nimi płacić wielokrotnie (aż do wyczerpania salda). Wystarczy tylko przed dokonaniem transakcji zgłosić kasjerowi, iż płatność będzie w formie kodu.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

I znowu bardzo prosta promocja BNP Paribas. 350 zł za w sumie 3 przelewy, 8 płatności BLIK i 2 wpływy po 1.000 zł  tego teraz nie ma w żadnym innym banku.  Przelewy i wpływy można zrealizować przy pomocy własnego konta w innym banku (nawet jak ma się tylko 100 zł - wtedy po prostu trzeba będzie przelać je 10 razy w tą i z powrotem, aby spełnić warunek wpływów), a transakcji BLIK wykonać przy drobnych zakupach. A więc nasz koszt wyniesie tutaj zaledwie kilka złotych, co jest nieporównywalne do możliwego zysku.






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz