wtorek, 5 listopada 2019

100 zł za kartę Twisto

Promocja Twisto
"Żyj po swojemu. Płać po swojemu" to dewiza czeskiego fintechu o nazwie Twisto, który po sukcesie w swoim macierzystym kraju, postanowił podbić polski rynek. W zamian za udział w promocji pt. "Bonus z Twisto - II edycja" możemy zyskać darmowy dostęp do pieniędzy w ramach przyznanego limitu kredytowego i ... premię w wysokości 100 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 4/11/19 do 30/11/19 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5.000 bonusów.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce.

Warunki udziału w promocji

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą MasterCard. Owa karta płatnicza działa na zasadzie karty kredytowej tj. dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość, dlatego też niezbędne jest zdjęcie dowodu osobistego (a także selfie z nim!) jak i standardowa weryfikacja w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego. Niezbędne jest zaznaczenie odpowiednich zgód (wystarczą cztery pierwsze). W trakcie wnioskowania pojawi się pole na kod promocyjny. Jednakże, aby otrzymać tytułową nagrodę należy je rozmyślnie opuścić (w innym przypadku otrzymamy jedynie 50 zł za polecenie, a więc dwa razy mniej) - obie promocje nie łączą się. Niemniej po podpisaniu umowy można brać udział w programie poleceń i inkasować dodatkowe bonusy.
Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota (jeżeli zależy nam tylko na premii powinna być ona jak najmniejsza).  Trzeba tutaj dodać, iż Twisto nie korzysta z najbardziej popularnej bazy BIK (a więc ewentualne zadłużenie nie będzie negatywnie wpływało na nasz scoring), ale innych typu BIG. Nagrodę otrzymamy już w przeciągu 48 godzin od pozytywnej weryfikacji, ale nie będzie to gotówka, lecz doładowanie swojego salda punktowego. Niemniej 1 punkt odpowiada 1 zł, więc swoje zadłużenie w wysokości 100 zł można spłacić promocyjnymi punktami. Inaczej mówiąc nagrodę należy skonsumować przy pomocy zakupów z nową kartą.

Tak jak wspominałem wcześniej sama karta działa jak "kredytówka". Na koniec miesięcznego okres  otrzymujemy zestawienie transakcji i mamy 15 dni na spłatę zadłużenia. I aby nie ponieść kosztów należy bezwzględnie tego przestrzegać. Wydanie i posiadanie karty jest bezpłatne. Można ją płacić wszędzie tam, gdzie jest honorowany MasterCard (nie ma jedynie możliwości wypłaty środków z bankomatów).

Podsumowanie

Czy Twisto podbije polski rynek? Czas pokaże. Na pewno jest zrobiony ku temu pierwszy krok. W zamyśle Czechów jest dalsze rozwijanie tej usługi (notabene stoi za tym holenderski ING), co może przynieść dodatkowe ułatwienia i bonusy dla klientów. Czas pokaże w jakim kierunku to się potoczy. Zapraszam do promocji zainteresowanych, a kto woli tradycyjne (tj. bankowe) karty kredytowe lub większe nagrody to odsyłam do wpisu szeregu wpisów najlepszej z nich z nagrodą do Biedronki, Leroy Merlin, Rossmann  i smartfonem.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Formularz informacyjny.

2 komentarze:

  1. Dodam, iż przy opcji przelewu weryfikacyjnego nie jest już wymagane przesyłanie dowodu. Także droga do uzyskania 100 zł jest jeszcze łatwiejsza. Przy polu na kod promocyjny pojawia się automatycznie AFFI2 i należy tak je pozostawić (chyba, iż ktoś chce skorzystać z polecenia, ale wtedy wartość bonusu spada).

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety ta promocja dobiegła już końca. Jednak w dalszym ciągu jest do zyskania 50 zł za uruchomienie produktu z kodem polecenia. Jeżeli ktoś nie ma takiego kodu to chętnie udostępnię swój (w tym celu proszę o kontakt na e-mail). Po założeniu Twisto oczywiście można polecać go dalej i tym samym zwiększyć swój zysk.

    OdpowiedzUsuń